Cztery kolejne statuetki „Opolskiej Marki” trafiły do tegorocznych laureatów – tym razem w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim. A zostali nimi: Sady Lech Grudynia, Smart.net Dom Marketingowy, Społeczna Szkoła Podstawowa w Mechnicy oraz Kinka Karolina Wilk.

Smart.net Dom Marketingowy to laureat w kategorii „Opolskie się wspiera”. Jury przyznało tę nagrodę za działania, służące zwiększeniu zaufania do pracowników służby zdrowia, przeciwdziałaniu  nieprawdziwym i krzywdzącym opiniom o środowisku medycznym oraz za profesjonalne pokazanie specyfiki pracy służb medycznych w dobie pandemii. Firma zrealizowała chwytający za serce projekt medialny, w którym pokazała codzienność i towarzyszące jej emocji ludzi, stojących w pierwszym szeregu walki z COVOID-19. Adam Liszka prowadzi swoją firmę już kilkanaście lat i mówi, że w działalności komercyjnej przychodzi taki moment, że trzeba zrobić coś ponad to.

Jednym z laureatów w kategorii „pracodawca roku” została Społeczna Szkoła Podstawowa w Mechnicy. Jej kierownictwo stworzyło dobre warunki pracy oraz polityki motywowania pracowników, dzięki którym osiągają sukcesy, tworząc spełniony, doceniony zespół.

W kategorii „usługa/produkt on-line” nagrodę zdobyła Kinka Karolina Wilk, która została doceniona za imponującą siłę przebicia wśród licznych portali blogerskich, zdobyte nagrody na poziomie krajowym oraz odnalezienie się z pomysłem w trudnych czasach pandemii.

Gospodarz tego spotkania – Sady Lech Grudynia – to kolejny laureat, tym razem w kategorii „mój mały biznes”. Tym, co podbiło serca jurorów, były jabłka z Grudyni, dostępne przez 24 godziny na dobę w innowacyjnym i bezpiecznym w czasie pandemii jabłkomacie.

Wszystkim nagrodzonym dziękuję.